در بین فایل های پزشکی لپ تاپم داشتم نگاه می کردم که فایل pdf کتاب نسخه نویسی بیماری های شایع که مناسب برای پزشکان طرحی می باشد رو دیدم و گفتم بد نیست به اشتراک بزارم که سایر همکاران هم استفاده کنند. این مجموعه تحت عنوان “پزشکی طرح را قورت بده” توسط دکتر محمد یحیی فریدی سقزلو برای شما دوستان آماده شده که دیدم بد نیست که اینجا هم برای دانلود قرار بدم.

pdf نسخه نویسی بیماری های شایع
pdf نسخه نویسی بیماری های شایع

دانلود pdf نسخه های آماده پزشکی عمومی

این فایل pdf به صورت دست نویس در ۲۴ صفحه آماده شده، و نسخه های خوبی را در شرایط مختلف برای بیماران مختلف جمع آوری کرده.

هشدار ! این فایل مخصوص پزشکان است

چون که این فایل در اختیار همه بازدید کنندگان سایت می باشد، کاربران غیرپزشک دقت کنند ازین نسخه ها خودسرانه استفاده نکنند، این دستورات مخصوص پزشکان است و به صورت خلاصه نوشته شده و مواردی چون عوارض دارویی، تداخلات دارویی، شرایط بیماری زمینه ای مثل دیابت، نارسایی قلب، کودکان، افراد مسن و … سایر شرایط مختلف توسط پزشک و بر حسب مورد حین نوشتن نسخه لحاظ می شود و از همه مهم تر تشخیص بیماری ها توسط پزشک باید انجام شود.

 

بیماری های شایع پزشک عمومی

روز اولی که رفتم پیش دوست خوبم دکتر پورامیدی عزیز در شهرستان خدابنده از استان زنجان به صورت آزاد در اورژانس بیمارستان قسمت سرپائی کار کنم، دوستم این عنوان از بیماری ها را به من داد تا تمرین کنم چرا که عمده مریض هایی که خواهید دید شامل همین ها می باشد.

عمده بیماری های شایع پزشکان عمومی
عمده بیماری های شایع پزشکان عمومی
عمده بیماری های شایع پزشکان عمومی2
عمده بیماری های شایع پزشکان عمومی۲