دانلود مجموعه کتاب های مرور پزشکی Notespaedia

نسخه الکترونیک
دانلود مجموعه کتاب های مرور پزشکی Notespaedia
زبان انگلیسی
حجم 2.16 GB
سال انتشار 2023
۱ رای

امتحانات پزشکی نیاز به دانش گسترده و تمرین عالی دارد که کسب کامل آن در مدت زمان محدود برای هر مشتاق pg کاری خسته کننده است. جدای از ساعات طولانی مطالعه و تجدید نظر، نیاز به داشتن یک نسخه از دفترچه یادداشت که کل برنامه درسی پزشکی را پوشش می دهد، بخشی جدایی ناپذیر از یک استراتژی مطالعه موفق است.

دانلود مجموعه کتاب های مرور پزشکی Notespaedia

دانلود مجموعه کتاب های مرور پزشکی Notespaedia

NOTESPAEDIA از نیاز محض به داشتن مجموعه‌ای از اطلاعاتی که دانش‌آموز برای برتری در آزمون‌های pg بدون نیاز به صرف تمام وقت خود برای نوشتن و جمع‌آوری یادداشت‌ها نیاز دارد، متولد شد. بنابراین، ما، از افرادی پرشور که همان رویای ارتقای آموزش را در سر داشتیم، به تیمی تبدیل شدیم که دارای چشم‌انداز جمعی برای ارتقای چنین یادداشت‌های دست‌نویسی نه تنها به یادداشت‌ها، بلکه به یک راه‌حل یک مرحله‌ای برای همه آماده‌سازی‌های صفحه است. بنابراین ما پلتفرمی ساختیم تا یادداشت‌هایی با کیفیت بی‌نظیر را به جامع‌ترین روش ارائه کنیم تا شما را به چیزی جز بهترین‌ها مجهز کنیم. ما اطمینان می دهیم که با به روز رسانی شما با آخرین بیت از اطلاعات و در دسترس قرار دادن هر یادداشت بازده بالا در نوک انگشتان شما، همیشه پاسخگوی اعضای خود خواهیم بود. پس بیایید سفر خود را با Notespaedia آغاز کنید.

ما مواد آموزشی را به پزشکان نوپا و پزشکان شاغل برای تحصیلات عالی خود مانند NEET PG، USMLE، PLAB و MRCP ارائه می دهیم. همچنین اخیراً NEET UG را برای دانش‌آموزان XI و XII راه‌اندازی کردیم تا آنها را در آزمون‌های Cracking NEET UG آموزش دهیم. ما توسط بیش از ۱۰۰ توسعه‌دهنده محتوا در سراسر هند از مؤسسه‌های معتبری مانند AIIMS دهلی نو و دانشکده‌های ملی محبوب مانند دکتر راجمهندران و دکتر دیلیپ پشتیبانی می‌شویم.

دیدگاه ها