دانلود pdf کتاب ویرایش MKCAP 17 گوارش و کبد

۱ رای

با سلام، در این پست کتاب بیماری های گوارش و کبد از مجموعه MKCAP با نام MKSAP (R) 17 Gastroenterology and Hepatology را برای دانلود قرار دادیم.

دانلود pdf کتاب MKCAP 17 گوارش و کبد

دانلود pdf کتاب MKCAP 17 گوارش و کبد

هفدهمین دوره برنامه خودارزیابی دانش پزشکی (MKSAP® ۱۷) ویژه پزشکانی است که مراقبت های شخصی و غیر جراحی را برای بزرگسالان انجام می دهند. شامل: متخصصان داخلی و پزشکان مراقبت های اولیه. متخصصان فوق تخصصی که باید در پزشکی داخلی به روز باشند. مقیمانی که برای آزمون گواهینامه پزشکی داخلی آماده می شوند ؛ پزشکانی که برای شرکت در آزمون نگهداری گواهینامه پزشکی داخلی آماده می شوند. اهداف یادگیری MKSAP® ۱۷ این است که: بر اساس بهترین شواهد ، فاصله بین مراقبت واقعی در عمل و استانداردهای مراقبت ترجیحی را کاهش دهید. حالات بیماری را تشخیص دهید که کمتر شایع هستند و گاهی اوقات نادیده گرفته می شوند و گیج کننده هستند.

بهبود مدیریت شرایط همراه که می تواند مراقبت از بیمار را پیچیده کند. تعیین زمان ارجاع بیماران برای جراحی یا مراقبت توسط متخصصان فوق تخصص. آزمون گواهینامه ABIM و آزمون تعمیر و نگهداری ABIM را پشت سر بگذارید. MKSAP® ۱۷ Gastroenterology and Hepatology یک بررسی بیماری ریفلاکس معده ، مری بارت ، سرطان مری ، اختلال زخم معده ، سوpe هاضمه ، عفونت هلیکوباکترپیلوری ، عوارض گوارشی NSAID ها ، آدنوکارسینوما معده ، لوزالمعده ، بیماری التهابی روده ، سندرم روده تحریک پذیر ، سرطان روده بزرگ ، بیماری کبدی ، بیماری کیسه صفرا و خونریزی دستگاه گوارش. شامل ۹۶ سوال چند گزینه ای است.

  • Language : English
  • ISBN-10 : ۱۹۳۸۲۴۵۲۱۰
  • ISBN-13 : ۹۷۸-۱۹۳۸۲۴۵۲۱۳
باکس دانلود

دیدگاه ها

×