دانلود PDF کتاب عفونی مندل Mandell ویرایش ۹

۳۱ رای

تکست بوک عفونی مندل رفرنس اصلی بیماری های عفونی ویرایش ۹ به زبان انگلیسی را به صورت رایگان برای دانلود قرار داده ایم. امیدوارم مورد استفاده شما همکاران عزیز قرار بگیره.

دانلود PDF کتاب عفونی مندل Mandell

دانلود PDF کتاب عفونی مندل Mandell

 • پوشش عمیق تر اپیدمیولوژی ، اتیولوژی ، آسیب شناسی ، میکروبیولوژی ، ایمونولوژی و درمان عوامل عفونی را نسبت به سایر منابع بیماری های عفونی فراهم می کند.
 • تمرکز بیشتر بر مباشرت آنتی بیوتیک دارد. آنتی ویروس های جدید آنفولانزا ، سیتومگالوویروس ، هپاتیت C ، هپاتیت B و واکسیناسیون. و توصیه های جدید در مورد واکسیناسیون در برابر عفونت با پنوموکوکی ، پاپیلوم ویروس ، هپاتیت A و مغز سیاه.
 • پرده از انترو ویروسهای تازه شناخته شده باعث فلج (E-A71 ، E-D68). عفونت های ویروسی مانند ابولا ، زیکا ، ماربورگ ، SARS و MERS. و به روز رسانی های مهم در مورد پیشگیری و درمان عفونت C. difficile ، از جمله آزمایش های جدید که بیماری های عفونی را تشخیص داده و یا به اشتباه غلط تشخیص داده اند.
 • محتوای کاملاً تجدید نظر شده در مورد پاتوژنز باکتری ها ، استفاده از آنتی بیوتیک ها و سمیت ، میکروبیوم انسان و اثرات آن بر سلامتی و بیماری ، مکانیسم های ایمنی و نقص ایمنی و پروبیوتیک ها و روش های جایگزین برای درمان بیماری های عفونی را ارائه می دهد.
 • در مورد موضوعات به روز مانند استفاده از پانل های PCR جدید برای تشخیص مننژیت ، اسهال و ذات الریه بحث می کند. مدیریت فعلی عفونتهای ایمپلنت ارتوپدی آلوده. عفونت های تازه شناسایی شده توسط کنه های سیاه پا در ایالات متحده منتقل می شود: Borrelia miyamotoi و ویروس Powanyan؛ عوارض عفونی داروهای جدید سرطان داروهای جدید برای باکتریهای مقاوم و مایکروباکتریها. دستورالعملهای جدید برای تشخیص و درمان عفونت های HIV؛ و واکسنهای جدید علیه تبخال زوستر ، آنفلوانزا ، مننژوکوکی.
 • PPID به سنت خود از جمله متخصصان برجسته در یک جامعه جهانی ، از جمله نویسندگان استرالیا ، کانادا و کشورهای اروپا ، آسیا و آمریکای جنوبی ادامه می دهد.
 • شامل به روز رسانی های منظم بصورت آنلاین برای زندگی نسخه می باشد.
 • دارای بیش از ۱۵۰۰ عکس با کیفیت بالا و تمام رنگ – با صدها نفر جدید برای این نسخه.

Publisher: Elsevier; 9 edition (September 12, 2019)

Language: English

ISBN-10: ۰۳۲۳۴۸۲۵۵۴

ISBN-13: ۹۷۸-۰۳۲۳۴۸۲۵۵۴

باکس دانلود

دیدگاه ها

 1. Nima Dastgir
  19 آذر 1400

  سلام
  ممنون از فایل بسیار کاربردی مندل ۲۰۲۰
  مشکل اصلی اینجاست که در فایل جدول سرفصلها ( table of contents) وجود ندارد

×