دانلود کتاب اصول و تمرین پزشکی دیویدسون Davidson’s 2022 ویرایش۲۴

 • عنوان : Davidson's Principles and Practice of Medicine 24th Edition
 • سال انتشار : 2022
 • ویرایش : ویرایش 24
 • زبان : انگلیسی
 • نوع فایل : Original PDF
 • حجم فایل : 58 مگابایت

نسخه کامل کتاب اصول و تمرین پزشکی دیویدسون با نام اصلی Davidson’s Principles and Practice of Medicine 24th Edition ویرایش۲۴ نسخه سال ۲۰۲۲ را برای دانلود قرار دادیم.

دانلود کتاب اصول و تمرین پزشکی دیویدسون Davidson's 2022 ویرایش24

دانلود کتاب اصول و تمرین پزشکی دیویدسون Davidson’s 2022 ویرایش۲۴

بیش از دو میلیون دانشجوی پزشکی، پزشکان و سایر متخصصان بهداشت در سراسر جهان دارای نسخه‌ای از اصول و شیوه‌های پزشکی دیویدسون از زمان انتشار آن در بیش از ۷۰ سال پیش هستند. اکنون در نسخه بیست و چهارم خود، این کتاب درسی کاملاً به‌روز شده، پاتوفیزیولوژی و ویژگی‌های بالینی شایع‌ترین بیماری‌ها را در تخصص‌های اصلی پزشکی بزرگسالان توصیف می‌کند و نحوه تشخیص، بررسی، تشخیص و مدیریت آنها را توضیح می‌دهد. دیویدسون که از یادداشت‌های سخنرانی بسیار تحسین‌شده سر استنلی دیویدسون سرچشمه می‌گیرد، دوام آورده است، زیرا همگام با نحوه آموزش پزشکی مدرن است و اطلاعات قابل اعتماد فراوانی را در قالبی آسان برای خواندن، مختصر و با تصویر زیبا ارائه می‌دهد.

ویژگی های کلیدی:

بخش ۱ “مبانی پزشکی” – شرحی از اصول ژنتیک، ایمونولوژی، بیماری های عفونی، سلامت جمعیت، انکولوژی و مدیریت درد، همراه با بحث در مورد اصول اصلی پشت تصمیم گیری بالینی و تجویز خوب ارائه می دهد.
بخش ۲ “پزشکی اورژانس و مراقبت های ویژه” – اورژانس های پزشکی در مسمومیت، مسمومیت و دارو در محیط های سخت و همچنین ارائه های رایج در پزشکی حاد و شناخت و مدیریت بیماران بدحال را پوشش می دهد.
بخش ۳ “پزشکی بالینی” – تخصص های اصلی پزشکی را پوشش می دهد که هر کدام به طور کامل بازنگری شده و به طور کامل به روز شده اند. بخش جدیدی در مورد COVID-19 اضافه شده است و تأثیر این عفونت در سراسر کتاب شرح داده شده است.
بررسی های کلی معاینه بالینی – گسترش یافته و به روز شده تا عناصر اصلی هر سیستم را خلاصه کند.
بخش های ارائه مشکلات – یک مسیر روشن برای ارزیابی و رویکرد به رایج ترین شکایات در هر تخصص ارائه می دهد.
خلاصه تمرینات – جزئیات مهارت های عملی که دانشجویان پزشکی و پزشکان جوان باید کسب کنند.
جعبه های اورژانس – بر دانش اصلی مورد نیاز برای مدیریت بیماران مبتلا به بیماری حاد تاکید دارند.
جعبه‌های در دوران پیری، بارداری و نوجوانی – تفاوت‌ها را در عملکرد پزشکی در این گروه‌های بیمار برجسته می‌کند و رابط بین خدمات پزشکی، زایمان و اطفال را نشان می‌دهد.
متن به طور گسترده نشان داده شده است – با بیش از ۱۰۰۰ نمودار، عکس بالینی، و تصاویر رادیولوژی و پاتولوژی.
چشم انداز جهانی توسط یک هیئت مشورتی بین المللی متشکل از کارشناسان از ۱۱ کشور و توسط نویسندگان برجسته از سراسر جهان تقویت شده است.
نسخه کامل و قابل دانلود کتاب الکترونیکی همراه با خرید شما (نسخه چاپی) گنجانده شده است – برای دسترسی آسان در دستگاه قابل حمل، در هر زمان و هر مکان! اکنون با:

مطالب جدید خودارزیابی تعاملی – بیش از ۱۵۰ سؤال و پاسخ، درک شما از نکات کلیدی فصل را آزمایش می کند و به آمادگی کارآمد برای امتحان کمک می کند.
دیویدسون به عنوان یک متن اصلی که علم پزشکی را با پزشکی بالینی ادغام می‌کند و دانش کلیدی و توصیه‌های عملی را در قالبی بسیار قابل دسترس و خواندنی منتقل می‌کند، در همه جا به خوانندگان خدمت خواهد کرد.

نظرات

طراحی زیبا با وضوح فوق العاده – دیویدسون همچنان برای دانش آموزان، پزشکان و سایر متخصصان بهداشت پایه ای مناسب برای تمرین پزشکی فراهم می کند.

جوایز کتاب پزشکی انجمن سلطنتی پزشکی و انجمن نویسندگان

این کتاب از جایی می آید که دیگران شکست می خورند: یک کتاب درسی عالی، خواندنی آسان و ارزش فوق العاده.

مجله پزشکی بریتانیا

باکس دانلود
 • عنوان : Davidson's Principles and Practice of Medicine 24th Edition
 • سال انتشار : 2022
 • ویرایش : ویرایش 24
 • زبان : انگلیسی
 • نوع فایل : Original PDF
 • حجم فایل : 58 مگابایت
 • لینک مستقیم دانلود تهیه اشتراک برای دانلود

دیدگاه ها

×