دانلود PDF کتاب پوست هبیف ۲۰۱۵ ویرایش ۶

۲ رای

با سلام خدمت همکاران محترم و به خصوص متخصصین محترم و رزیدنت های محترم پوست، در این پست کتاب درماتولوژی هبیف ۲۰۱۵ ویرایش ۶ (Clinical Dermatology: A Color Guide to Diagnosis and Therapy 6th Edition) را به صورت رایگان در قالب فایل pdf برای شما عزیزان قرار دادم.

دانلود کتاب درماتولوژی هبیف 2015 ویرایش 6

دانلود کتاب درماتولوژی هبیف ۲۰۱۵ ویرایش ۶

در مورد تشخیص و معالجه هر بیماری پوستی که احتمالاً با آن روبرو هستید ، راهنمایی های قابل اعتماد ، عملی و کارآمد بدست آورید.
با یک مانکن DDx به روز آنلاین ، احتمالاً بیشترین تشخیص افتراقی را برای هر منطقه از بدن مشاهده کنید.
تشخیص و درمان جمعیت های متنوع بیمار با پوشش گسترده بیماران مبتلا به پوست رنگ.
با بیمارانی که به خارج از کشور سفر کرده اند با پوشش جدید بیماری های گرمسیری رفتار کنید.
نسخه تخصصی کتاب الکترونیکی مشاوره با خرید گنجانده شده است. این تجربه eBook پیشرفته به شما امکان می دهد تمام متن ، تصاویر ، فرمول های پوستی ، مانکن تشخیص دیفرانسیل (DDx) و سایر موارد را از این کتاب جستجو کنید.
با مقایسه یافته های بالینی خود با بیش از ۱۰۰۰ تصویر با رنگی با بالاترین کیفیت – از جمله صدها عکس اصلی ، که هرگز قبل از انتشار منتشر نشده اند- تصمیمات سریع و مطمئن در مورد تشخیص و درمان بگیرید ، که تقریباً هرگونه شرایط پوستی را به تصویر می کشد.
با تشکر از جدیدترین تحولات در تشخیص و درمان ، به لطف به روزرسانی های کامل در سراسر ، شامل بخش گسترده ای در مورد مدیریت آکنه ، اگزما ، و پسوریازیس و همچنین گسترش گسترده بیماری آرتروپود.
درمان پوستی مؤثر را با استفاده از یک فرمول دارویی که بیشترین داروهای مورد استفاده را دارند ، تجویز کنید. راهنمایی دقیق در مورد استفاده از آنتی بیوتیک ها؛ و گنجاندن آخرین گزینه های درمان دارویی.
سریعاً به اطلاعات حیاتی و به روز از جداول جدید در کل خلاصه شواهد تشخیصی و درمانی دسترسی پیدا کنید.

 

Series: Clinical Dermatology

Hardcover: ۱۰۶۴ pages

Publisher: Saunders; 6 edition (June 9, 2015)

Language: English

ISBN-10: ۰۳۲۳۲۶۱۸۳۳

ISBN-13: ۹۷۸-۰۳۲۳۲۶۱۸۳۸

 

باکس دانلود

دیدگاه ها

×