دانلود مجموعه سوالات AMBOSS Qbanks 2021 For USMLE Step 1

۴/۵ - (۲ امتیاز)
دانلود مجموعه سوالات AMBOSS Qbanks 2021 For USMLE Step 1

دانلود مجموعه سوالات AMBOSS Qbanks 2021 For USMLE Step 1

در امتحان مرحله ۱ USMLE موفق شوید
با کمک یک منبع جامع مطالب مطالعه مرحله ۱ AMBOSS بسیار بیشتر از Qbank ارائه می دهد. تکیه بر کتابخانه دانش پزشکی کاملاً یکپارچه که علوم پایه و ابزارها و وسایل کمکی هوشمندتر را پوشش می دهد.

چرا AMBOSS؟
AMBOSS تنها پلتفرمی است که شما را در تمام سال های تحصیل در رشته پزشکی و اقامت شما تحت پوشش قرار می دهد. حتی پس از مرحله ۱ ، AMBOSS با مواد پربازده برای مرحله ۲ CK و CS و تمام امتحانات NBME Shelf در اختیار شماست. کتابخانه دانش ما به عنوان یک همراه بالینی قابل اعتماد در بخش ها عمل می کند و آماده است تا به نیازهای مراقبت خود مراجعه کنید.

محتویات AMBOSS Qbanks 2021 For USMLE Step 1

محتویات AMBOSS Qbanks 2021 For USMLE Step 1

محتوای مرحله ۱ AMBOSS ، و بقیه مواد امتحانی ما ، از طریق یک فرآیند دقیق داخلی مورد بررسی قرار گرفته و توسط بیش از ۵۰ پزشک که در امتحانات قفسه USMLE Step و NBME در صدک های برتر امتیاز کسب کرده اند ، تهیه و تنظیم شده است. این روش ما برای اطمینان از این است که همه مطالب واضح ، جامع و مرتبط با نیازهای مطالعه شما هستند.

آمبوس Qbank 2021
سوالات چالش برانگیز و سبک USMLE را با بلوک های سوالات از پیش ساخته یا جلساتی که خودتان سفارشی کرده اید ، پشت سر بگذارید. با جلسات تصادفی ، به حافظه خود تمرین می دهید و مغز خود را آموزش می دهید تا بعداً به راحتی اطلاعات را به خاطر بسپارد. هر گزینه پاسخ ، درست یا غلط ، توضیحی زمینه ای در مورد علت یا عدم کاربرد آن ارائه می دهد.

احساس راحتی با فرمت امتحان به اندازه دانستن محتوایی که در آن ظاهر می شود مهم است. فعال کردن حالت شبیه سازی امتحان ، شرایط روز امتحان را تکرار می کند و دارای تایمر و رابط کاربری به سبک NBME است.

باکس دانلود
  • سال انتشار : 2021
  • عنوان : AMBOSS Qbanks 2021 For USMLE Step 1
  • زبان : انگلیسی
  • نوع فایل : pdf
  • حجم فایل : 521 MB
  • لینک مستقیم دانلود تهیه اشتراک برای دانلود

دیدگاه ها

×