دانلود pdf کتاب Toronto Notes 2022

۴/۵ - (۸ امتیاز)

کتاب Toronto Notes 2022 با کیفیتی ممتاز مرجع اصلی آزمون پزشکی کشور کانادا و امتحانات MCCQE به صورت فایل pdf قابل دانلود در سایت قرار گرفته است.

دانلود pdf کتاب Toronto Notes 2022

دانلود pdf کتاب Toronto Notes 2022

آپدیت ۲۰۲۲

Toronto Notes از ارائه سی و هشتمین نسخه از متن بررسی پزشکی مورد اعتماد تورنتو نوتسا که توسط کارآموزان و پزشکان در سراسر کانادا و سراسر جهان گرامی داشته می‌شود، هیجان‌زده است. این کتاب درسی جامع مرور پزشکی که اکنون در دسترس است، با جدیدترین اهداف MCCQE هماهنگ است، و آن را برای دانش آموزانی که برای امتحانات مجوز تحصیل می کنند یا به دنبال تکمیل دانش دانشکده پزشکی خود با نوشته ای مختصر هستند، ایده آل می کند. منبع کامل

نکته جدید در Toronto Notes 2022، محتوای پزشکی مبتنی بر شواهد را با تمام فصل‌های بالینی به‌روزرسانی و ساده‌سازی کرده است که اکنون شامل جدولی از کارآزمایی‌های بالینی برجسته اغلب مورد بحث است که درک شما را از اقدامات بالینی عمیق‌تر می‌کند. در کنار بازنگری های کتاب درسی ما، فصل های قلب و جراحی قلب، طب سالمندان و بیماری های عفونی همگی به طور کامل بازبینی و گسترش یافته اند. علاوه بر به‌روزرسانی‌های محتوا، فصل‌های کتاب راهنمای بالینی Toronto Notes 2022 اکنون شامل بخش‌هایی در مورد «تشخیص‌ها» را از دست ندهید تا یادگیری شما را در طول چرخش کارآموزی راهنمایی کند.

ویژگی های کلیدی:

کتاب درسی جامع پزشکی

با پوشش عمیق ۳۲ تخصص پزشکی، بطور اساسی تجدید نظر شده است

سه جلد مجزا
۳ جلد – ابتدایی، پزشکی، و جراحی – کتاب های سبک تر و قابل حمل تری را برای مطالعه در اختیار خوانندگان قرار می دهد.

وب سایت یادداشت های تورنتو
اطلس های رنگی مکمل، سوالات تمرینی و سایر منابع مفید برای هر تخصص پزشکی را به خوانندگان ارائه می دهد

راهنمای بالینی (در این بسته الکترونیکی کتاب الکترونیکی موجود است):
راهنمای فشرده و عملی برای مشکلات بالینی رایج که در کلینیک ها، OR و بخش های بیمارستان مشاهده می شود. این کتاب شامل یادداشت‌های STAT است که یک رویکرد گام به گام به سی سناریوی رایج بخش و راهنمای نهایی برای مدیریت مسائل حین تماس است.

باکس دانلود
  • سال انتشار : 2022
  • عنوان : Toronto Notes 2022
  • زبان : انگلیسی
  • نوع فایل : نسخه pdf
  • حجم فایل : 94 MB
  • لینک مستقیم دانلود تهیه اشتراک برای دانلود

دیدگاه ها

×