سوالات MCQ انکولوژی آزمون پرومتریک ۲۰۲۳

  • عنوان : Oncology MCQs | Prometric Exam Questions – 2023
  • سال انتشار : 2023
  • ویرایش : 2023
  • زبان : انگلیسی
  • نوع فایل : Original PDF
۳ رای
سوالات MCQ انکولوژی آزمون پرومتریک 2023

سوالات MCQ انکولوژی آزمون پرومتریک ۲۰۲۳

تعداد سوالات: ۱۲۱۶
تست های تمرینی: ۶
میزان موفقیت: بیش از ۸۰%
منبع: آزمون های قبلی و سوالات همه مبحثی
موضوعات: برای تمام امتحانات پرومتریک در کشورهای حاشیه خلیج فارس
توصیه: کتاب توصیه شده برای همه آزمون های Prometric
زبان انگلیسی
ناشر: کتاب های امتحان پزشکی – راهنمای دسترسی سریع Publishers™

توضیحات درباره Oncology Prometric Exam MCQs Book 2023

کتاب MCQs Exam Prometric Oncology از راهنمای دسترسی سریع یک منبع مطالعاتی ارزشمند برای متخصصان مراقبت های بهداشتی است که برای امتحان Prometric در کشورهای خلیج آماده می شوند. آزمون Prometric یک آزمون استاندارد است که شایستگی و دانش متخصصان مراقبت های بهداشتی را که به دنبال مجوز در کشورهای خلیج فارس هستند ارزیابی می کند. MCQs طیف گسترده ای از موضوعات مرتبط با سرطان شناسی، از جمله زیست شناسی سرطان، اپیدمیولوژی، غربالگری، تشخیص، درمان و مراقبت های تسکینی را پوشش می دهد. سوالات برای آزمون دانش و درک موضوع در قالبی مشابه آزمون Prometric طراحی شده اند. کتاب راهنمای دسترسی سریع انکولوژی پرومتریک آزمون MCQs ابزاری عالی برای آمادگی برای امتحان، خودارزیابی و آموزش مداوم در زمینه انکولوژی برای متخصصان مراقبت های بهداشتی است که برای آزمون Prometric در کشورهای حاشیه خلیج فارس آماده می شوند.

درخواست شغل – نمای کلی

اگر شما یک متخصص مراقبت های بهداشتی هستید که به دنبال کار در انکولوژی در کشورهای حاشیه خلیج فارس هستید، گذراندن آزمون Prometric اغلب پیش نیاز برای دریافت مجوز برای این کار است. کتاب MCQs Exam Prometric Oncology از راهنمای دسترسی سریع یک منبع مطالعه ارزشمند برای متخصصان مراقبت های بهداشتی است که برای امتحان آماده می شوند. MCQs طیف گسترده ای از موضوعات مرتبط با سرطان شناسی، از جمله زیست شناسی سرطان، اپیدمیولوژی، غربالگری، تشخیص، درمان و مراقبت های تسکینی را پوشش می دهد. سوالات برای آزمون دانش و درک موضوع در قالبی مشابه آزمون Prometric طراحی شده اند.

داشتن درک کامل از سرطان شناسی برای متخصصان مراقبت های بهداشتی که در این زمینه کار می کنند ضروری است. آزمون پرومتریک برای اطمینان از اینکه متخصصان مراقبت های بهداشتی استانداردهای لازم از دانش و شایستگی را برای ارائه مراقبت ایمن و مؤثر به بیماران رعایت می کنند، طراحی شده است. با استفاده از کتاب امتحان Oncology Prometric MCQs از راهنمای دسترسی سریع، می توانید درک خود را از سرطان شناسی بهبود بخشید، مناطقی را که در آن به مطالعه بیشتر نیاز است شناسایی کنید و برای امتحان آماده شوید.

قبولی در آزمون پرومتریک گامی اساسی در جهت اخذ مجوز کار در انکولوژی در کشورهای حاشیه خلیج فارس است. با استفاده از کتاب MCQs Exam Prometric Oncology از راهنمای دسترسی سریع، می توانید شانس موفقیت خود را افزایش دهید و شانس خود را برای یافتن شغل در این زمینه هیجان انگیز افزایش دهید.

مدارک مورد نیاز برای درخواست آزمون پرومتریک انکولوژی

عکس اخیر (اندازه پاسپورت)
کپی پاسپورت معتبر شما
گواهی صلاحیت تحصیلی شما
گواهی تجربه شما
مجوز یا ثبت نام (از خانه / کشور محل کار شما)
گواهی وضعیت خوب (GSC)
در صورتی که متقاضی ۶۵ سال و بالاتر باشد، یک آزمون آمادگی جسمانی پزشکی.
این کتاب Reviewer مبتنی بر MCQ برای امتحانات Prometric زیر مفید است.

آزمون DHA(DOH) – اداره بهداشت دبی.
آزمون MOH – وزارت بهداشت، شارجه، امارات.
آزمون DHCC – شهر مراقبت های بهداشتی دبی.
آزمون HAAD – اداره بهداشت ابوظبی. (تست Pearson VUE)
آزمون NHRA – سازمان تنظیم مقررات ملی بهداشت، بحرین.
آزمون QCHP – شورای قطر برای پزشکان مراقبت های بهداشتی. (قطر پرومتریک)
آزمون SMLE – آزمون مجوز پزشکی عربستان. (سعودی پرومتریک)
آزمون OMSB – هیئت تخصصی پزشکی عمان. (پرومتریک عمان)
وزارت بهداشت – کویت

اگر به دنبال بهترین مواد مطالعه برای کمک به شما برای آماده شدن برای امتحان پرومتریک انکولوژی هستید، به راهنمای دسترسی سریع نگاه نکنید. کتاب راهنمای MCQs Exam Prometric Oncology ما به طور خاص برای آزمون‌های DHCC SMLE OMSB QCHP و NHRA DHA MOH HAAD (DoH) طراحی شده است و تمام اطلاعات و منابع مورد نیاز برای آزمون ACE را در اختیار شما قرار می‌دهد.

آزمون انکولوژی پرومتریک یک امتحان چالش برانگیز است و راهنمای ما ابزارها و استراتژی هایی را که برای موفقیت نیاز دارید به شما ارائه می دهد. ما پوشش جامعی از تمام موضوعات در آزمون ارائه می دهیم و سوالات تمرینی ما به شما کمک می کند در آزمون تسلط پیدا کنید.

این کتاب با خرید اشتراک دانلود قابل دانلود نیست، جهت دریافت کتاب لطفا در واتس اپ پیام بدید ۰۹۳۹۰۶۵۰۶۷۲

دیدگاه ها